TERMOSTAR Kombi Servisi

Termostar kombi servisi firmamız servis sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Termostar Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Termostar kombi arızalarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Termostar Kombi Servisi Hizmeti

Firmamız Termostar kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Termostar kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Termostar kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.

Termostar Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır.

Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Termostar kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

Termostar Kombi Bakımı

Termostar Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Termostar kombi bakımı zamanında yaptırın.

Termostar kombinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

Kombi Brulörü temizlenmesi
Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
Tesisat filitrelerinin temizlenmesi
Bakımını tamamladığımı Termostar Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Termostar kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

TERMOSTAR KOMBI MONTAJI

Termostar kombi montajı doğru yapılmadığında Termostar kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Termostar kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Termostar Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

Termostar Kombi Arızası

Termostar kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Termostar kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Termostar kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

 

avcılar kombi servisiesenler kombi servisibağcılar kombi servisibağcılar demirdöküm servisibeylikdüzü kombi servisibakırköy kombi servisibayrampaşa kombi servisibaykan kombi servisi – termostar kombi servisi

Sohbete Başla
WhatsApp Destek
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz.
Hemen Arayın ....! Bayrampaşa Kombi Servisi -