GÜLTEPE Beretta Kombi Servisi

BERETTA Kombi Servisi olarak firmamız uzun yıllardır İSTANBUL un tüm semtlerine 7/24 kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır.Almış olduğunuz üstün hizmet sizleri firmamızla iletişim halinde tutacaktır.1 yıl işçilik ve parça garanti ayrıca aynı gün servis hizmeti sunmaktayız.

BERETTA Kombi Bakımı günümüzde pek önemsemediğiniz beretta kombi nizin bakımı aslında çok önemlidir.Kombi nize bakım yaptırarak hem cep yakan faturaların minimumda olsa önüne geçerek vede baykan kombinizin ileride daha büyük bir arıza yapmasını azaltmış olursunuz.

İstanbul un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

Çağrı merkezimizi arayarak baykan servis hizmeti alabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası genelinde montaj bakım arıza satış sonrası hizmeti vermektedir. 0212 451 52 16 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kağıthane Kombi Servisi - Esenler Kombi Servisi - Kağıthane Petek Temizleme - Ünye Petek Temizleme - Yenibosna Kombi Servisi - Eyüp Kombi Servisi - Viessmann Kombi Servisi - Termostar Kombi Servisi - Bağcılar Kombi Servisi - Bayrampaşa Kombi Servisi