ETİLER Beretta Kombi Servisi

BERETTA Kombi Servisi olarak istanbulun etiler bölgesine 7/24 kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.Alacağınız üstün hizmet sizleri firmamızla sürekli bir iletişim içinde bulunmanızı sağlayacaktır.Beretta kombi servisi bizimle irtibata geçmeniz dahilinde aynı gün servis ve 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.Tecrübeli teknisyen lerimizden almış olduğunuz hizmet sizi memnun bırakacaktır.Beretta kombi servisi kombinizin bakım , arıza , montaj servisi vermektedir.Beretta kombi niz arıza mı yaptı hemen bizi arayın.Mobil araçlarımız sayesinde size en yakında bulunan teknisyenlerimizi sizlere yönlendirerek sizleri zor durumda bırakmamak için hemen servis hizmeti vermekteyiz.

Soğuk kış gecelerinin sıcak dostu kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın.

Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır.  Bakımı yapılan kombi yakıt tasarrufu yapar böylelikle az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle kombinizin kış bakımı mutlaka yetkili servislerin uzman teknikerleri tarafından yapılmalıdır.  Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara veya firmalara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir.

 • Cihazın tozları temizlenir
 • Yanma haznesi temizlenir
 • Tesisat filtresi sökülüp temizlenir
 • Brulör sökülüp yıkanır
 • Meme gözeneklerindeki temizlenir
 • Ateşleme elektrotları zımparalanır
 • Prop gözleri temizlenir
 • Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir
 • Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerekirse gaz basılır
 • NTC termostatlar değerleri ölçülür. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir
 • Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır
 • Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir
 • Sıcak su akışı kontrol edilir
 • Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır

Kombi Bakımı : Genelde kombinizin altındaki tesisat borularına monte edilen,bir boru anahtarı veya pense yardımıyla sökebileceğiniz  filtrenin

Bu filtreyi sökmeden önce kombinizi kapatıp ,kombi altındaki,bir tarafı kombiye bağlı diğer tarafı boşta olan vanayı açarak ,suyu tamamen boşaltmak suretiyle basıncını düşürmelisiniz.filtrenizi su ile temizleyip yerine taktıktan sonra,yine kombi altındaki,iki ucuda kombiye bağlı diğer vanadan tekrar su doldurmalısınız.bundan sonraki işlem,peteklerinizin üst tarafındaki vidayı gevşeterek,su gelmeye başladıktan sonra tekrar sıkmak olmalıdır.peteğin havasını almak için yapılan bu işlemi bazı kombiler otomatik yapar.

Bu filtre temizleme işini ,özellikle yeni petek takılan evlerde ayda bir sefer yapmazsanız,filtrede biriken kahferengi pas pislikleri sebebiyle sirkilasyon pompası,sıcak suyu peteklerinizde rahat dolaştıramayacaktır.buda aynı gazı yaktığınız halde peteklerinizin daha az ısınması demektir.
Kombi tasarruf yöntemleri:

 • 15 YTL civarında satılan bir oda termostadını,en çok kullandığınız yada yattığınız odaya bağlatırsanız,sıcaklığı sabit tutarak daha ılımlı havalarda,kombinizi gereksiz yere yakmamış olursunuz.sık kullandığınız odaya bağlatırsanız,uzun oturuşlarda,örnağin ailece televizyon seyrederken oda kapısını kapalı tutarsanız ,faydalı olacaktır.

eğer yattığınız odaya bağlatırsanız ve gece yatarken kapınızı kapatırsanız,yine tasarruf yapmış olursunuz.sabah kalktığınızda ,diğer odaların sıcaklığı termostad ayar sıcaklığından 1 veya 2 derece düşük olacaktır.ama kısa zamanda aynı seviyeye gelir.

 • Bir sigara yakarak,(içmemek şartıyla )kapı ve pencere kenarlarında dolaştırın.hava gelenlerine yapışkanlı sünger çekmelisiniz.
 • Nalburlarda satılan izolasyon malzemelerinden alarak peteklerinizin arkasına yerleştirirseniz,ısının duvara geçmesini engellemiş olursunuz.
 • Biraz pahalı olmasına rağmen zamanla kendini amorti edecek olan mantolama,evinizin izalasyonu için en iyisidir.ben dahil herkezin yapamayacağı bu işlem ustalık gerektirir.

2 , 3 ve 4. maddeler uygulanırsa,oda termostadı olan evlerde,doğalgaza daha az para ödeyerek,olmayan evlerde ise daha fazla ısınarak kendini gösterecektir.

BERETTA Kombi Servisleri


Beretta kombi bakımı ile ailenizin sıcaklığı evinize yansıyacak. Periyodik bakımlar kombinizin daha verimli çalışmasını sağlayacak. Beretta kombi bakım yapıldığı takdirde kışın gelecek kabarık faturalardan da kurtulmuş olacaksınız.

Beretta kombi bakım servisi İstanbul’un tüm noktalarına kısa süre içerisinde ulaşmakta ve çözümler sunmaktadır.

BERETTA Kombi Bakımının Önemi

Birçok faydası olan eca kombi bakım yapıldıktan sonra çeşitli yararlar sağlamaktadır. Bunların bir kısmı aşağıdaki gibidir;

Uzun süre bakım yapılmayan kombiler can güvenliğinizi tehlikeye sokmaktadır.
Beretta kombi bakımı sayesinde cihazınız daha tasarruflu çalışır.
Bakım yapılırsa ısı kaybı da önlenmiş olur.
Beretta kombi bakım servisi ile iletişime geçmek için sitemizdeki servis talep formunu kullanabilirsiniz.

Beretta Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Firmamız alanında uzman teknisyen kadrosu ile beretta kombi bakımını güvenilir ve titiz bir biçimde yapmaktadır. Fakat bakım sırasında yapılanları merak edenler için kısa notlarla anlatmak gerekirse;

Cihazın görünen ve görünmeyen noktalarındaki tozlar temizlenmelidir.
Yanma bölümünde bulunan toz ve pislikler silinmelidir.
Tesisat bölgesindeki filtreler dikkatli bir biçimde sökülüp temizlenmelidir.
Baca bağlantı bölmeleri temizlenmelidir.
Sıcak ve soğuk su akışı kontrol edilmelidir.
Beretta kombi bakım servisi ile iletişime geçmek için 0212 451 52 16  numaralı telefonu arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

BERETTA , KOMBİ , SERVİSİ , BERETTA KOMBİ SERVİSİ

Sohbete Başla
WhatsApp Destek
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz.
Hemen Arayın ....! Bayrampaşa Kombi Servisi -